GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Ingefärskrus 9917583
nr 991 7583
Ingefärskrus
Kina, höjd: 18 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 2 november 2015
kl 18:17:37
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)